ARLAN

Jméno: Arlan

Pracovní zařazení: Mladý, nadějný... trošku šílený... že by to byl biolog?

Popis: Je typickým ukázkovým exemplářem laboratorního vědce. Má dlouhý plášť, kterýžto byl kdysi bílý, dnes se však honosí nejrůznějšími fleky a děrami a prát ho  je již téměř nemožné. Kromě tohoto bývá odděn do hodně starého trička a riflí. Jeho podrobná tělesná konstituce je neznámá neb plášťování, ač chatrné, přece jen leccos skryje.

 

Tělesná stavba: Fyzicky odpovídá normálnímu člověku, má dvě ruce (kupodivu ještě celé), dvě nohy a jeden trup, na nějž navazuje krk a hlava. Dalšími charakteristickými rysy jsou hnědé vlasy, modré oči, drzý nos, usměvavé rty a brýle, které jsou důležitým determinačním znakem, podle něhož bezpečně poznáte biologa (nebo programátora či knihomola).

 

Zvláštní znamení: Arlanova marnivost se projevuje pouze jediným způsobem. Jeho dlouhé, husté a bohaté vlasy, které se tak často připletou kahanu do cesty, jsou sepnuté kroužkem ze zvláštního materiálu, po jehož vnějším obvodu se vine dvoušroubovice DNA a po jeho vnitřním obvodu jsou vypsány sekvence určující gen pro křídlo.

 

Spolupracovníci o něm občas soudí, že je magor. Je školen v boji s automatickými pipetami, na univerzitě prospívá průměrně, nesnáší zubní pastu Odol.